Máme u sexu rádi křik a vzdychání!

Fetishclub vám přináší opravdu zajímavý páreček, který se netají tím, že je při svých sexuálních hrátkách velice hlučný a celé okolí ví, že se u nich právě píchá!

Fetishclub: začneme jako u každého páru, který tady kdy byl, pěkně od začátku, a to tím, jak jste se vůbec seznámili.

Anička: nevím, jestli je na našem seznámení něco zajímavého, spíš ne. Bylo to stejně tak jako u spousty dalších dvojic. Pavel se mi už dlouhou dobu líbil a padl mi do oka, a tak jsem na něj jednou silně posílená alkoholem vystartovala a jedné diskotéce a ono to kupodivu vyšlo. Od té doby jsme nerozlučná dvojky, která spolu dobře vychází.

Pavel: přesně tak nějakou tomu bylo. Anička si mě skutečně vyhlídla a vlastnoručně ulovila. Já jsem se ani nebránil, protože kdo by odolal a rád nepodlehl takové hezké kočičce, jako je mole Anička. A opravdu od té doby jsme stále spolu. Jsme taková sehraná a nerozlučná dvojka

Fetishclub: další otázka se tedy sama nabízí, a to kdy poprvé došlo na nějaké pořádné šukání?

Anička: no, zkus hádat? Samozřejmě, že to bylo hned ten večer, kdy jsem Pavla ulovila. Jak jinak by se mi to taky povedlo. Měla jsem hodně alkoholu a ten udělal své, navíc jsem byla delší dobu bez přítele, tak si o to tělo řeklo samo. A sex byl taky nástrojem k tomu, abych Pavla dostala. Mám vyzkoušeno, že jakmile dostanu chlapa do postele, už o mě nebude chtít přijít.

Pavel: tak v tomhle mohu s Aničkou jenom souhlasit, protože je v sexu opravdu dobrá a moc dobře ví, co na pravého kance zabírá. Je to opravdu výborná milenka, o kterou bych nechtěl přijít. Naše první noc mě o tom přesvědčila. Anča je opravdu dračice, která se dokáže pořádně odvázat, a šukání s ní je opravdu nezapomenutelný zážitek.

Fetishclub: co vám dvěma vůbec v sexu vyhovuje a v čem si opravdu libujete?

Anička: samozřejmě že je to pořádně divoký sex v jakoukoli denní dobu a na jakémkoli místě. Zkrátka pokaždé, když to na nás přijde, tak na to vlítneme a pořádně si to užijeme. Jsme přece mladí, a tak si chceme pořádně užívat. Co je snad z našeho soukromí zajímavé, tak je to, že si u našich sexuálních hrátek rádi zakřičíme a zavzdycháme, někdy tak nahlas, že vyrušujeme naše sousedy, i když už si na to taky zvykli.

Pavel: zvyklí, to bych ani neřekl. Spíš jim nic jiného nezbylo, protože je to celkem častý jev v našem paneláku. Je ale pravda, že miluji, když mi při šukání Anča pořádně křičí rozkoší do ucha, až se to ozývá v celé místnosti, a bohužel i za zdi našeho bytu.

Fetishclub: je nějaká praktika, nebo nějaká věc, kterou byste si rádi vyzkoušeli, a zrealizovali tak svůj velký společný sen?

Anička: určitě! Už delší dobu přemýšlíme o tom, že bychom si na naše hrátky natočili na video a pak si to pouštěli pro naše společné vzrušení, ale zatím jsme nenašli nikoho, kdo by nás při naší akci natočil. Kamarádům říct nemůžeme, protože by to zřejmě nepochopili a mysleli by si, kdoví jak nejsme perverzní. Možná se nám touhle cestou přihlásí nějaký dobrý kameraman s pevnou rukou

Pavel: tak to by bylo opravdu super, protože sami si kvalitní domácí péčko nedokážeme natočit, protože máme plné ruce práce a jsme zabraní do úplně jiných věcí než do natáčení, ale to si určitě velice živě dovedeš představit. Jednou jsem se o to pokusil sám s pomocí stativu, ale výsledek nebyl takový, jaký bychom požadovali. Na stativ jsme moc živý pár, který nikdy nezůstane šukat na jednom místě.

 

Anička 27 let, Pardubice, zdravotní sestra, 173cm, 87-65-90

Pavel 42 let, Pardubice, strojní technik, 190cm, 90 kg

Chat for free with hot teens, lesbians or couples on cam